סדנת שחרור וריפוי

סדנא מיוחדת וחוויתית - מסע של שעתיים וחצי בהן תוכלו להתבונן על עצמכם ועל האחר מנקודת מבט שונה. בסדנא נכיר את מהות קולינו ועוצמתו בחיבור אל עצמינו ואל כל הסובב אותנו. נעבור הילינג בקול מגע ותנועה לריפוי, שחרור מתחים ודרכים ליצירת רוגע בחיים.

הצלילים המגיעים ומהדהדים אל תוך הגוף יוצרים תנועה בתוכו הפותחת ומשחררת כאבים פיזיים ורגשיים ופותחת דלת לקבלת מסרים ותובנות.

הקול הוא כלי ביטוי והוא גם אנרגיה זמינה בעלת עוצמה. העבודה עם הקול מאפשרת ביטוי לכוחות הפנימיים החבויים שלא מצאו דרכם להתבטא.

ריפוי ושחרור על שום מה?

ברגע שאחנו מאפשרים לעצמינו לשחרר פחדים, עכבות, אמונות שמגבילות אותנו, אז נוצר תהליך ריפוי עמוק.

גם עבורי בסדנא כזו אני חווה שחרור וריפוי מהמקום שבו אני מאפרת לעצמי להיות ללא שיפוט וביקורת על עצמי. חופשיה ומחוברת לרגע ופועלת מהמקום הכי עמוק שבלב.

באחת הסדנאות שילבתי בתוך השירה כלי נגינה שלא תכננתי להשתמש בו וגם לא השתמשתי בסדנאות קודמות והתוצאה היתה מופלאה.

"קול נחשב לכלי ריפוי חשוב בתקופות העתיקות. במצרים העתיקה למשל שולבו ריקוד ותנועה תוך שימוש בכלי נשיפהומיתר שמטרתם לעורר את הרגשות שיעזרו ליצור שיתוף פעולה בין האנשים ולצור איזון בגוף החולה" - מתוך קסם הצליל /אמיר קופמן.

משתתפים מספרים:

  • תנועות, שחרורים, קולות, צחוקים ואהבה היו שזורים ביחד עם הצלילים המרפאים והכוונה הטהורה שלך לצורה של מפגש מדהים, מקסים ועוצמתי.
  • תודה לך מירב היקרה, היה עונג. נהניתי מכל רגע. היה אפוף בקסם הצלילים. אנרגיות נהדרות ופשוט משחרר ומרפא.
  • היתה סדנא מדהימה:)
  • מירב יקרה ונפלאה שכמוך! הייתי צריכה אתמול להכנס לפוקוס כדי לנהוג הביתה... סמל ההבעה ‏‎smile‎‏ הייתי באוויר אחרי חוויה נפלאה, הקולות והצלילים עדיין מהדהדים בי, והידע וההבנות שנפלו..... כמה כיף!! תודה רבה רבה!
  • מירב אהובה ! תודה על ערב מרגש מלא באהבה עדינות עוצמה והמון נתינה, את מופלאה ומוכשרת אני בהודיה גדולה לאיפשור הגדול של ריפוי והיזכרות אתמול, עוצמות הצלילים והתדרים מהדהדות בי עדיין. את פשוט פייה קסומה, תודה ענקית וחיבוק גדול, אוהבת אותך.