הילינג

פרוש המילה הילינג (Healing) הינה ריפוי ומתקשרת לאנרגית הריפוי האוניברסאלית המצויה בנו, מקיפה אותנו וזורמת אלינו ומתוכינו.

זוהי האנרגיה המכילה את הקיים ואת הלא נראה מכל העולמות מאז ועד עולם.

העולם כולו הינו מבנה אנרגטי ולכל דבר ביקום קיים התדר האופייני רק לו. לפחד תדר משלו, לאהבה תדר מסויים, גם לאדמה, לצמחים, למים וכמובן לגוף האדם. השדות האלקטרומגנטיים קיימים מסביב לכל הגופים הקיימים, אותם השדות נקראים הילות והן מכילות את הידע על כל ההוויה שלנו, מחשבות, רגשות, תחושות גופניות.

מחלות נגרמות מכל מיני סיבות, הגוף שלנו הינו אמצעי הביטוי שלנו, המחלה הינה ביטוי לחוסר איזון אנרגטי שהתגבש לצורה פיזית בגוף.

צבירת כעסים, טראומות,מערכות יחסים לא בריאות, דפוסי חשיבה שלילים יכולים להיות אחד מן הגורמים למחלות גופניות. המשותף להם הינן מצבים הגורמים למתח. ידוע כי מתח פנימי מתמשך הינו הגורם הבסיסי הממריץ מחלה.

מתח פנימי גורם לכיווץ שרירים המשפיעים על זרימת הדם ותפקוד העצבים אילו משפיעים על הבלוטות וכתוצאה מכך נוצרות בעיות פיזיות.

הרפואה הקונבנציונאלית מטפלת בסימפטומים ולא בשורש הבעיה. אני רואה חשיבות רבה בשילוב הטיפול הקונבנציונאלי עם הטיפול האלטרנטיבי אשר רואה את האדם כמכלול.

ההילר משמש צינור להעברת אנרגיות אוניברסאליות שמטרתן לרפא במובן הרחב של המילה.

הילינג הינה טכניקה המתייחסת לכל הרבדים, גוף, נפש,נשמה. הגוף נטען מחדש ומתחיל לבצע את תהליך הריפוי עד כדי איזון הגוף מחדש.

האני מאמין שלי היא שמחלה, תסכול, חוסר נוחות, עצב מסמלים לנו כאות לשינוי. במידה ונבחר להסתכל ולהקשיב נוכל לצמוח, להשתנות ולגדול.

ברגע שנבחר להגיע לטיפול, נעשה את הצעד הראשון לשינוי המיוחל. לא תמיד יהיה ברור לנו מהי הסיבה העמוקה, לא תמיד גם חשוב לדעת. חשוב כן להדגיש כי הריפוי הינו תהליך מצטבר ובד"כ אינו מסתיים בפגישה אחת-אשר יכולה בהחלט להביא תחושה כי "הבעיה" נפתרה.