שירה למוריאנית מהי

כדי להבין מהי שירה למוריאנית יש להבין מהי למוריה? למוריה יבשת הלב, תדר האהבה הוא זה ששרר שם, לא היה אגו לא היו מלחמות, היה הטבע בהתגלמותו והחיבור בין בני האדם לטבע היה חיבור תלפטי, החיים היו ללא שפה המחשבות עברו והתגשמו במציאות במהירות האור, כי הגופים של בני למוריה היו גופי אור. הם יצרו אותם במחשבה, ברגע שרצו להתגשם בגוף הם יצרו אותו, כשרצו לעוף ולהתמזג עם הציפורים עשו זאת,כשהתמזגו עם הדגים בים ,רכבו על דולפינים הפכו להיות אחד עם הטבע, האדמה,העצים הפרחים כולם היו בנתינה ואהבה. ובני למוריה התמזגו והדגישו בלב את כל הסובב אותם,כך ידעו לא לפגוע אלא לזרום ולנוע במרחב בזרימה ,חופש ואהבה.

המגע באדמה הטעין אותם מחדש כל פעם ועל כן התגלמו בגוף פיזי כל פעם שהרגישו שהאנרגיה שלהם זקוקה להטענות מחדש, השפה הלמוריאנית הגיעה מהדולפינים, הדולפינים תלפטיים,האינטואיטיביים,הזרימה,הנתינה, האהבה והמשחק. הדולפינים הם תדר של מלאכים אשר מטעינים את המים באהבה,הצלילים שהם מפיקים יוצרים צורות גאומטריות במים ומרפאים אותם המים הם המקור לכל חי ועל כן יש חשיבות רבה לניקוי וטיהור המים,מים שבאים מאהבה יכולים להצמיח במהירות האור חיים.

בני למוריה היו קשורים קשר תלפטי מיוחד לדולפינים, קשר תלפטי זה הביא אותם להבנה שכדי ליצור חיים טהורים ביבשת הם יצרו צלילים בתדרים שונים לכל צמח וכל פרח היה את התדר שלו והצליל המיחד אותו וכך נוצרה הרמוניה של צלילים .

ההרומניה נוצרה משילוב של צלילים,בעזרת השירה המיוחדת הם הפעילו את התנועה של המיםבתוך הצמחים ובכך עזרו להם לגדול ולצמוח ,הם העבירו להם צלילים מן הלב,המחשבה והלב היו אחד וכך יבשת למוריה היתה ירוקה תמיד.

הדולפינים התגלמו בבני למוריה, כדי להעצים את הידע של הריפוי דרך הלב. המים והאויר אחד הם. כשהמיים טהורים האוויר טהור ובכך הזרימה היתה נקיה, המחשבות עוברות במים ובאויר במהירות מוגברת,המים הם מעבירי אור, לכן קריסטלים רוטטים ומעבירים וסופגים כמו אויר ומים . תלפטיה זו דרך לתקשר מחשבות ולכן אין מקום למחשבות שאינם באים ממקום של אהבה ואמת,דרך העיניים ניתן להקרין ולשדר את המחשבות שנמצאות בלב. העיניים יש הצטברות של נוזלים ועל כן יש מעבר מהיר.

הצלילים הם חיבור עם הרוח זה מיזוג של הרוח בחומר, הלב התחבר עם הרוח דרך הצליל ובכך נוצרה הרגשה של אחדות ומיזוג, בעזרת הצלילים נוצרה חוויה של התמזגות כמו שהעובר נמצא ברחם והוא בשלב של מיזוג עם המים כך הצילי בוא מיזוג של הרוח בחומר.

הצלילים הם שפת היצירה, החיים נוצרו דרך הצלילים , הלמוריאנים הקשיבו למוסיקה שנוצרה מתוך כל האלמנטים של הבריאה ויצרו דיאלוג הרמוני בין משב הרוח של העלים משב כנפי הציורים,רחש הגלים,התמזגו להרמוניה צלילית מדהימה.

ק ש ת – היא עגול, אני רואים חצי עיגול למעשה המתחבר בחצי עיגול לצד השני כמו הזכרי והנקבי היין והיאנג היוצרים את החיבור המלא והאחדות בכל דבר, הצבעים הם מיזוג של כל הגופים שנפרדו, לכל חלק בגוף צבע משלו וביחד הם יוצרים את השלם, קשת נוצרת מחדירת אור למים, האור נוצר מצליל המחשבה ויהי אור הבריאה נוצרה ממחשבה שהובילה לצליל, הצבעים חיוניים לשלמות הבריאה.

ככל שהתדר יותר גבוה הוא יותר שקוף,ככל שהתדר יותר נמוך הוא יותר דחוס, כך גם הצלילים,הגבוהים הם האוורירים והנמוכים עמוקים.